Ładowanie

Nasi autorzy

  1. Strona Główna
  2. Autorzy

Anna Adamus-Matuszyńska

socjolog, wykładowca w Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach. Doradca w zakresie komunikowania, PR, społecznej odpowiedzialności biznesu, zarządzania konfliktami. Współautor kilkunastu strategii PR i promocji dla samorządów.

Piotr Dzik

socjolog i politolog, specjalista ds. reklamy, wykładowca w Akademii Sztuk Pięknych w Katowicach. Konsultant w zakresie strategii promocji, systemów identyfikacji wizualnej. Współautor kilkunastu strategii rozwoju, strategii promocji i systemów identyfikacji dla JST.

Damazy Gandurski

Quasi-muzyk, quasi-kabareciarz. Na co dzień specjalista PR i animator kultury. Absolwent Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej UAM. Dawniej operator kinowy i rzecznik prasowy ekstraligowego klubu żużlowego. Obecnie pracownik Urzędu Miejskiego w Gnieźnie.

Hubert Gonera

Ekspert z zakresu marketingu miejsc i turystyki. Dyrektor zarządzający landbrand.

Rafał Guzowski

Ekspert z zakresu komunikacji i mediów oraz wizerunku. Autor dwóch książek i kilkunastu artykułów naukowych związanych z polityką informacyjną, promocją i budowaniem marki. Specjalizuje się w kreowaniu długofalowych kampanii wizerunku. Certyfikowany trener.

Daniel Kędzierski

CEO FastTony.es Przedsiębiorca z piętnastoletnim doświadczeniem, tworzył strategie biznesowe i marketingowe, a z jego rozwiązań technologicznych korzystały firmy takie jak: T-Mobile, DDB Tribal, McDonalds, Starcom. Prelegent największych krajowych i międzynarodowych konferencji. Prowadzi szkolenia, na których dzieli się wiedzą z zakresu komunikacji, tworzenia i optymalizacji kampanii na platformie Facebook.

Nina Kinitz

Dziennikarka i redaktorka, specjalizuje się m.in. w tematyce samorządowej, posiada wieloletnie doświadczenie w pisaniu tekstów copywiterskich oraz realizowaniu działań promocyjnych

Radosław Knesz

CEO firmy Gravitec zajmującej się rozwojem technologii web push w Polsce. Zawodowo związany z rozwojem biznesu, jednostek samorządu terytorialnego i organizacji pozarządowych. Usługi doradcze świadczy od ponad 8 lat. Obecnie wspiera samorządy w działaniach z zakresu promocji przedsiębiorczości poprzez rozwój sieci Miejskich Inkubatorów Przedsiębiorczości.

Agata Krypczyk

Na co dzień zajmuje się promocją miasta Jastrzębie-Zdrój w mediach społecznościowych, po godzinach bloguje i pasjonuje się nowymi technologiami.

Marta Kuroszczyk

Właścicielka i główna
projektantka In Visible
Studio, zajmuje się projektowaniem
usług i innowacji
w usługach.

Grażyna Kurowska

Absolwentka dziennikarstwa
na Uniwersytecie
Śląskim, dziennikarka od
25 lat, współtwórczyni nagradzanych
przez Ministra
Rozwoju Regionalnego
programów EFS – „Kobiety na Śląsku – zachowanie
tradycji w dążeniu do nowoczesności” i „Na co
dzień z tatą”.

Dennis Latzke

Tomasz Madejski

Ekspert ds. strategii biznesowych, budowania wizerunku osób i marek oraz wdrażania najskuteczniejszych rozwiązań marketingu, sprzedaży i przywództwa. Doradca prezydenta miasta, autor wielu zwycięskich kampanii wyborczych.

Joanna Patyk

Doradca podatkowy – nr wpisu 11064. Prowadząca Kancelarię Podatkową TAX & BUSINESS

Adam Piwek

Menedżer ds. komunikacji w agencji Neon ShakeAdvertising z 13-letnim doświadczeniem m.in w komunikacji działań prowadzonych przez instytucje publiczne. Specjalizuje się w realizacji działań public relations, budowaniu marki pracodawcy i wdrażaniu zagadnień związanych z kwestiami zrównoważonego rozwoju.

Joanna Przybysz

Zajmowała się prowadzeniem projektów wydawniczych w regionalnej organizacji turystycznej, jej foldery promocyjne zdobyły wiele nagród w ogólnopolskich konkursach wydawniczych, m.in. w Ogólnopolskim Przeglądzie Książki Krajoznawczej i Turystycznej, ogólnopolskim konkursie na najlepsze wydawnictwa promocyjne regionów i miast „Globalny Format” oraz ogólnopolskim konkursie wydawniczym „Róża Regionów”.

Ewelina Rapeła

główny specjalista ds. promocji w starostwie powiatowym, wykładowca akademicki, specjalista marketingu lokalnego

Kinga Rękawiczna

Specjalistka od komunikacji społecznej samorządów i gmin, właścicielka Agencji Szkoleniowej i Public Relations Media & Kreacja, wcześniej pracownik Biura Prasowego prezydenta Wrocławia. Od 2009 r. promuje wizerunek instytucji i organizacji samorządowych oraz osób publicznych w mediach społecznościowych, tj. Facebook, Twitter czy Instagram, oraz prowadzi szkolenia.

Konrad Różowicz

prawnik współpracujący z kancelarią radcy prawnego Mirosława Różowicza w Poznaniu, doktorant na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, www.kancelariarozowicz.com

Łukasz ScheffS

Doktor nauk społecznych, pracownik naukowo- -dydaktyczny Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. W latach 2013-2014 doradca ds. komunikacji Starosty Powiatu Gnieźnieńskiego. W latach 2014-2016 doradca Prezydenta Miasta Gniezna. Od czerwca 2016 r. Zastępca Burmistrza Gminy i Miasta Witkowo. Zajmuje się tematyką szeroko pojętej komunikacji ze szczególnym uwzględnieniem marketingu i public relations.

Robert Stępowski

Ekspert ds. marketingu terytorialnego i personal brandingu, twórca platformy www.MarketingMiejsca.com.pl, która działa od 2008 r. Autor książek o promocji dla urzędów, m.in. #PlaceBranding.pl.

Łukasz Śwituniak

Departament Promocji i Współpracy Zagranicznej. Urząd Marszałkowski Województwa Łódzkiego.

Krzysztof Wroński

Właściciel w Semhouse. Certyfikowany Specjalista Google AdWords i Analytics oraz Certyfikowany Trener Google AdWords. Prowadzi szkolenia z Google AdWords i Analytics. Występuje na największych konferencjach branżowych oraz pisze artykuły do magazynów. Tworzy i audytuje kampanie, instaluje i konfiguruje Analytics oraz doradza w zakresie marketingu internetowego.

Marta Żołędziowska

Od ponad 7 lat zajmuje się obsługą urzędów miast, gmin i powiatów w zakresie reklamy. Jej zespół wspiera ww. podmioty w doborze gadżetów i upominków. Uczestniczka wielu projektów powiązanych z administracją publiczną – m.in. Kongresu Młodego Samorządu.

Bądź na bieżąco