Ładowanie

Anna Adamus-Matuszyńska

socjolog, wykładowca w Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach. Doradca w zakresie komunikowania, PR, społecznej odpowiedzialności biznesu, zarządzania konfliktami. Współautor kilkunastu strategii PR i promocji dla samorządów.

Agnieszka Błachowska

Bożena Ciechanowska

Magdalena Dalecka

Piotr Dzik

socjolog i politolog, specjalista ds. reklamy, wykładowca w Akademii Sztuk Pięknych w Katowicach. Konsultant w zakresie strategii promocji, systemów identyfikacji wizualnej. Współautor kilkunastu strategii rozwoju, strategii promocji i systemów identyfikacji dla JST.

Damazy Gandurski

Quasi-muzyk, quasi-kabareciarz. Na co dzień specjalista PR i animator kultury. Absolwent Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej UAM. Dawniej operator kinowy i rzecznik prasowy ekstraligowego klubu żużlowego. Obecnie pracownik Urzędu Miejskiego w Gnieźnie.

Hubert Gonera

Ekspert z zakresu marketingu miejsc i turystyki. Dyrektor zarządzający landbrand.

Ewa Guzińska

Od 8 lat inspektor ds. promocji i strategii gminy Słupsk. W urzędzie zajmuje się promocją nieruchomości, kampaniami społecznymi, współpracą z biznesem oraz współpracą zagraniczną. Odpowiada za wizerunek samorządu w mediach, w tym mediach społecznościowych, marketing, komunikację i PR.

Rafał Guzowski

Ekspert z zakresu komunikacji i mediów oraz wizerunku. Autor dwóch książek i kilkunastu artykułów naukowych związanych z polityką informacyjną, promocją i budowaniem marki. Specjalizuje się w kreowaniu długofalowych kampanii wizerunku. Certyfikowany trener.

Edyta Gwóźdź

Ewa Gwóźdź

Daniel Kędzierski

CEO FastTony.es Przedsiębiorca z piętnastoletnim doświadczeniem, tworzył strategie biznesowe i marketingowe, a z jego rozwiązań technologicznych korzystały firmy takie jak: T-Mobile, DDB Tribal, McDonalds, Starcom. Prelegent największych krajowych i międzynarodowych konferencji. Prowadzi szkolenia, na których dzieli się wiedzą z zakresu komunikacji, tworzenia i optymalizacji kampanii na platformie Facebook.

Radosław Knesz

CEO firmy Gravitec zajmującej się rozwojem technologii web push w Polsce. Zawodowo związany z rozwojem biznesu, jednostek samorządu terytorialnego i organizacji pozarządowych. Usługi doradcze świadczy od ponad 8 lat. Obecnie wspiera samorządy w działaniach z zakresu promocji przedsiębiorczości poprzez rozwój sieci Miejskich Inkubatorów Przedsiębiorczości.

Paulina Kowalczyk

Marcin Król

Prezes Zarządu Euro Innowacje Sp. z o.o. Przewodniczący Rady Fundacji na rzecz Wsparcia Innowacji w JST Prawnik, ekspert w zakresie pozyskiwania i zarządzania środkami z UE. Pomysłodawca wielu innowacyjnych rozwiązań zarządczych dla JST.

 

Agata Krypczyk

Specjalistka do spraw mediów społecznościowych i marketingu online, doradca polityczny oraz fotografka. Związana zawodowo z partią Wiosna.

Michał Lisiecki

Przedsiębiorca i storyteller biznesowy, twórca bloga artofsale.com.pl, aktywnie śledzi i wdraża nowe trendy dotyczące wpływu społecznego, budowania wizerunku i obsługi klienta w firmach i instytucjach.

Piotr Lutek

Tomasz Madejski

Ekspert ds. strategii biznesowych, budowania wizerunku osób i marek oraz wdrażania najskuteczniejszych rozwiązań marketingu, sprzedaży i przywództwa. Doradca prezydenta miasta, autor wielu zwycięskich kampanii wyborczych.

Agnieszka Majka

Przedstawicielka firmy amistad.pl – firma rozwijająca nowe technologie w zakresie nawigacji i geolokalizacji.

Leszek Nowak

Ma doswiadczenie jako pracownik samorzadu, kierował organizacjami turystycznymi. Od 14 lat jako 2BA doradztwo strategiczne realizuje projekty dla JST wszystkich szczebli oraz stowarzyszen i branzy turystycznej. Pracował m.in. przy marce Sopotu, Szklarskiej Poreby, Ustki, Ziemi Kłodzkiej, Elblaga, powiatu nyskiego, Turku i szlaków kulturowych. Szkoli samorzady i jest autorem artykułów i strategii marketingowych. Wyrózniony medalem „Za zasługi dla Turystyki”.

Joanna Olszewska

Ewelina Ostrowska

Joanna Patyk

Doradca podatkowy – nr wpisu 11064. Prowadząca Kancelarię Podatkową TAX & BUSINESS

Adam Piwek

Menedżer ds. komunikacji w agencji Neon ShakeAdvertising z 13-letnim doświadczeniem m.in w komunikacji działań prowadzonych przez instytucje publiczne. Specjalizuje się w realizacji działań public relations, budowaniu marki pracodawcy i wdrażaniu zagadnień związanych z kwestiami zrównoważonego rozwoju.

Joanna Prokopiuk

Anna Przybysz

Ewelina Rapeła

główny specjalista ds. promocji w starostwie powiatowym, wykładowca akademicki, specjalista marketingu lokalnego

Konrad Różowicz

prawnik współpracujący z kancelarią radcy prawnego Mirosława Różowicza w Poznaniu, doktorant na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, www.kancelariarozowicz.com

Aleksander Rudawski

Łukasz ScheffS

Doktor nauk społecznych, pracownik naukowo- -dydaktyczny Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. W latach 2013-2014 doradca ds. komunikacji Starosty Powiatu Gnieźnieńskiego. W latach 2014-2016 doradca Prezydenta Miasta Gniezna. Od czerwca 2016 r. Zastępca Burmistrza Gminy i Miasta Witkowo. Zajmuje się tematyką szeroko pojętej komunikacji ze szczególnym uwzględnieniem marketingu i public relations.

Sebastian Sowa

Robert Stępowski

Ekspert ds. marketingu terytorialnego i personal brandingu, twórca platformy www.MarketingMiejsca.com.pl, która działa od 2008 r. Autor książek o promocji dla urzędów, m.in. #PlaceBranding.pl.

Marlena Suchcicka-Chmielewska

Łukasz Śwituniak

Departament Promocji i Współpracy Zagranicznej. Urząd Marszałkowski Województwa Łódzkiego.

Natalia Szymonowska

Polonistka z wykształcenia, copywriterka i specjalistka social media z zamiłowania. Od wielu lat związana z branżą nowych technologii.

Tomasz Telesiński

Szymon Witczak

Ewelina Wolna-Olczak

Krzysztof Wroński

Właściciel w Semhouse. Certyfikowany Specjalista Google AdWords i Analytics oraz Certyfikowany Trener Google AdWords. Prowadzi szkolenia z Google AdWords i Analytics. Występuje na największych konferencjach branżowych oraz pisze artykuły do magazynów. Tworzy i audytuje kampanie, instaluje i konfiguruje Analytics oraz doradza w zakresie marketingu internetowego.

Marta Żołędziowska

Od ponad 7 lat zajmuje się obsługą urzędów miast, gmin i powiatów w zakresie reklamy. Jej zespół wspiera ww. podmioty w doborze gadżetów i upominków. Uczestniczka wielu projektów powiązanych z administracją publiczną – m.in. Kongresu Młodego Samorządu.