Ładowanie

E-mail marketing w urzędzie. Sprawdź, dlaczego warto stosować to narzędzie

Wysyłka newsletterów może być bardzo ważną częścią komunikacji z mieszkańcem. Za ich pomocą możemy przesłać subskrybentom informacje o ważnych sprawach miejskich, zainspirować ich do spędzania czasu w swoim mieście, a także bezpośrednio poinformować o zmianach organizacyjnych czy przekazać inne, istotne informacje.

DLACZEGO WARTO WYKORZYSTAĆ E-MAILE W KOMUNIKACJI GMINY?

Wysyłka e-mail pozwala pozostawać w ciągłej łączności z grupą docelową. Mechanizmy mediów społecznościowych, algorytmy i obostrzenia często sprawiają, że osoby, do których najbardziej chcemy dotrzeć z komunikatem, po prostu nie widzą naszego wpisu. Przy e-mailach to w sumie my decydujemy, czy wiadomość dotrze i jak będzie wyglądała. Zachowując pewne standardy, jesteśmy w stanie przygotować bardzo atrakcyjne kampanie przekazujące całe sedno sprawy.

[ . . . ]

Aby przeczytać artykuł w wersji elektronicznej, musisz posiadać opłaconą prenumeratę w wersji PREMIUM.

   

PRZEJDŹ DO PEŁNEJ WERSJI ARTYKUŁU

 Strona 22  Strona 23  Strona 24  Strona 25

ZOBACZ ARTYKUŁY O TEJ SAMEJ TEMATYCE

RADOSŁAW KNESZ GRUDZIEŃ 6 (6) 2017

Uwaga smog!

Temat katastrofalnej jakości powietrza, który wcześniej podnosiły nieliczne grupy antysmogowych aktywistów, przebojem wdarł się do debaty publicznej. Przy tej okazji pojawiło się pytanie, czy jesteśmy odpowiednio informowani o smogowym zagrożeniu.

Czytaj więcej