Ładowanie

Przewodniki mobilne – współczesna promocja miasta i regionu

W dobie nowoczesnych technologii mamy coraz szerszy wachlarz możliwości promocji swojego regionu. Warto z nich korzystać, zwłaszcza w obecnym czasie, kiedy szczególny akcent kładziemy na turystykę regionalną. Nowoczesne rozwiązania technologiczne potrafią ukazać atuty miejsca z wielu perspektyw, dając nowe i wygodne rozwiązania w terenie. Połączone z innymi formami promocji, są doskonałym uzupełnieniem oferty turystycznej. Jednocześnie powiększają grono odbiorców o różne grupy, niekoniecznie turystyczne, które dzięki nowym formom i narzędziom mogą lepiej poznawać konkretne miejsce, miasto, wieś czy region.

Jedną z takich wygodnych form są aplikacje mobilne. Dzięki nim możemy przeprowadzić zarówno mieszkańca, jak i turystę nie tylko przez najciekawsze miejsca i szlaki, ale także udostępnić mu aktualne dane z wielu kategorii, które mogą odpowiadać na bieżące potrzeby w terenie. Dla aplikacji mobilnych nie ma ograniczeń ani terytorialnych, ani tematycznych – praktycznie każdy projekt promocji lokalnej można wesprzeć tym narzędziem. Aby jednak stworzyć dobrą, popularną aplikację turystyczną, warto poznać wcześniej kilka niezbędnych wskazówek.

MOBILNY PRZEWODNIK DLA KAŻDEGO
W turystyce aplikacje mobilne dają najwięcej możliwości – wychodzą poza zawodny pod względem aktualności danych druk i na bieżąco aktualizują bazę wartych odwiedzenia miejsc, szlaków i pomysłów na spędzenie czasu w naszym regionie. Dzięki kilku podstawowym funkcjonalnościom stają się znacznie wygodniejsze i praktyczniejsze niż publikacje drukowane.

[ . . . ]

Aby przeczytać artykuł w wersji elektronicznej, musisz posiadać opłaconą prenumeratę w wersji PREMIUM.

   

PRZEJDŹ DO PEŁNEJ WERSJI ARTYKUŁU

 Strona 31  Strona 32  Strona 33  Strona 34  Strona 35  Strona 36

ZOBACZ ARTYKUŁY O TEJ SAMEJ TEMATYCE