Ładowanie

Skuteczne rady i porady, jak radzić sobie z komunikacją w social mediach w nowej rzeczywistości

Tego, co wydarzyło się w ostatnich miesiącach nie mogliśmy w żaden sposób przewidzieć. Pandemia zmieniła życie milionów osób, wymusiła wprowadzenie wcześniej niedostępnych i bardzo odległych w świadomości rozwiązań. Izolacja, strach, ciągłe i rosnące zagrożenie były naszą rzeczywistością. Rzeczywistością jest też zmiana trybów pracy, otwarcie się na nowe rozwiązania i drastyczne zmiany, które musieliśmy nagle wprowadzić w życie.

Przestały funkcjonować szkoły, zajęcia zaczęły odbywać się online. Urzędy pozwoliły na załatwienie dużej liczby spraw bez wychodzenia z domu. Restauracje rozpoczęły prowadzenie dowozów do domów – nawet te ekskluzywne, które do tej pory nie korzystały z takich rozwiązań. Muzea, teatry, koncerty – przeniosły się online, a miejsca kultury można zobaczyć z domu bez ruszania się z łóżka. Nowa rzeczywistość sprawiła, że wiele biur opustoszało, a home office przestał być legendą z zagranicznych korporacji czy z życia millianersów.

Ponad 4 miesiące nowej rzeczywistości zmieniło wiele aspektów życia, załatwiania spraw, ale także dało szansę na odkrywanie Internetu, jako czegoś więcej niż tylko narzędzia do rozrywki.

Nie można było tego przewidzieć, nie wiemy też, jak pandemia będzie wyglądała za kilka tygodni czy miesięcy, jednak jedno jest pewne – już teraz musimy dołożyć wszelkich starań, by być przygotowanym na ewentualny, ponowny lockdown.

W tym poradniku chcemy pokazać, jak:

 •  skutecznie prowadzić komunikację,
 •  wspierać turystykę w tym czasie i zachęcać do poznawania tego co lokalne,
 •  skąd brać pomysły na treści,
 •  dobierać odpowiednie narzędzie do odpowiednich grup wiekowych,
 •  przygotować się technicznie do obciążeń sieci.

[ . . . ]

Aby przeczytać artykuł w wersji elektronicznej, musisz posiadać opłaconą prenumeratę w wersji PREMIUM.

   

PRZEJDŹ DO PEŁNEJ WERSJI ARTYKUŁU

 Strona 4 Strona 5 Strona 6 Strona 7 Strona 8 Strona 9 Strona 10 Strona 11 Strona 12

ZOBACZ ARTYKUŁY O TEJ SAMEJ TEMATYCE